صفحه نخست / اخبار  
چهار مرکز اختلالات یادگیری در استان تهران راه اندازی می شود

رئیس آموزش و پرورش استثنایی شهرستانهای استان تهران گفت: چهار مرکز اختلالات یادگیری تا سال آینده در شهرستانهای استان تهران به بهره برداری می رسد.
ابراهیم مافی در گفتگو با خبرنگار مهر در کرج اظهار داشت: راه اندازی بخش توسعه مرکز اختلالات یادگیری یکی از برنامه های این سازمان است که به درخواست افراد واجد شرایط رسیدگی می شود. وی افزود: 54 مرکز اختلالات یادگیری با حدود شش هزار دانش آموز و هزار و 200 پرسنل در شهرستانهای استان تهران وجود دارد که هفت گروه استثنایی را تحت پوشش قرار می دهد. این مسئول خاطرنشان کرد: دانش آموزان نابینا، ناشنوا، کم توان ذهنی جزء گروه اصلی و دانش آموزان جسمی حرکتی، چند معلولیتی و دارای اختلالات یادگیری و رفتاری زیر مجموعه گروه اصلی هستند که به همه این معلولیت ها در مراکز اختلالات یادگیری پرداخته می شود.
مافی در مورد مشکل اشتغال دانش آموزان استثنایی بیان داشت: در سال 83 طبق دستور مصوبه مجلس، سه درصد معلولان باید در همه دستگاه ها استخدام شوند و اگر دستگاه های مذکور به این قانون عمل کنند مشکل اشتغال این قشر در جامعه تا حدودی حل می شود. وی عنوان کرد: آموزش و پرورش فراتر از انتظارات مردم حرکت کرده است به نحوی که به منظور رفاه دانش آموزان استثنایی کلیه مخارج رفت و آمد، درمان و دندانپزشکی برای آنها رایگان است و علاوه بر آن کمک های جانبی از سوی خیرین به آنها ارائه می شود.

تاریخ و زمان انتشار: جمعه 8 تیر 1386
الجمعة 13 جمادى الثانية 1428
Friday 29 June 2007
نویسنده: ارسال: فرناز شرفی
مرجع: کرج - خبرگزاری مهر
آدرس:
ارسال:
 
نام  
نشانی صندوق پست الکترونیک  
متن نظر  
کد امنیتی = ۱۴ + ۵  

پنل اس ام اس

سامانه پیام کوتاه

طراحی سایت

پکیج

سنگ

کفش

خرید بک لینک

سئو

هک

پکیج آموزشی

آموزش هک

تلفن پاناسونیک

گوشی ال جی

گوشی سامسونگ

گوشی هواوی

دیزل ژنراتور

فروش دیزل ژنراتور

دستگاه خرپای تیرچه

تولیدی تونیک مجلسی زنانه

کلید و پریز ترک

کلید محافظ جان

پروفیل یو پی وی سی

کلید و پریز

کلید و پریز ترکیه

کلید مینیاتوری

تولیدی تونیک مجلسی زنانه

تولیدی لباس مجلسی زنانه

تونیک مجلسی زنانه ترک

کارشناس رسمی دادگستری

کارشناس دادگستری

کارشناس رسمی

دانلود سریال