صفحه نخست / اخبار  
یک روز با حامیان
روزجمعه 9 بهمن ماه دومین نشست باور با حامیان و اعضای هیات امنای این مجموعه در سال جاری برگزار شد. در این برنامه که در مرکز توسعه مدیریت زندگی برقرار شد، جمعی از حامیان و نیز اعضای هیات امنای باور حضور یافته وضمن اطلاع از فعالیتهای اخیر باور از نزدیک با روند فعالیتها ، موانع موجود و سایر مباحث آشنا شدند. معینی ، رئیس هیات مدیره  انجمن ضمن خوشامد گویی و تشکر از حضور دوستان حاضر در جمع، از تلاشهای همه ی کسانی که صادقانه برای پیشبرد اهداف انجمن باور تلاش می کنند ، قدردانی کرد. در بخشی دیگر خلاصه عملکرد باور در ماههای گذشته در قالب گزارشی تصویری به نمایش درآمد و در پایان بخش اول مراسم از ترانه میلادی به پاس زحمات دلسوزانه اش با اهدای تابلوی زیبایی از پرتره ی وی که مهسا خان احمدی ، هنرمند ناشنوا به تصویر کشیده بود، تقدیر شد.
رونمایی از جدیدترین محصولات واحد فرهنگی باور؛ کتاب " صندلی چرخدار، حرکت ، زندگی" و نیز جعبه " باورهای من" از دیگر قسمتهای دیگر این برنامه بود که با معرفی نگین حسینی ا ز اعضای هیات مدیره و هیات امنای باور انجام شد. برنامه میز گرد باوری قسمت دیگری از برنامه بود که طی آن پرسش و پاسخ و نیز ارائه نظرات و پیشنهادات و مطرح نمودن مسائل پیش روی باور در گفتگویی صمیمانه بین اعضای هیات مدیره انجمن و حضار، برگزار شد.
در زمان پیش بینی شده برای استراحت از میز محصولات باور که بیرون از سالن تهیه شده بود استقبال به عمل آمد و محصولات جدید باور و نیز تعدادی از کارهای دستی مهسا خان احمدی از اعضای ناشنوای باور در معرض دید حضار قرار گرفت.
از زحمات دوستان عزیز باور در گروه همیاران به ویژه الهه محمودیان ، مصطفی عاطفی پور، علی قلی زاده ،شهره محمودیان ،  مانی رضوی زاده ، مریم ساکی و حامد موسوی که در برگزاری این برنامه انجمن باور را یاری رساندند، سپاسگزاریم.
در ادامه گزارش تصویری این مراسم را ببینید:
خیر مقدم هیات مدیره به حضار
شرکت فعال حضار در میز گرد باوری
استقبال از محصولات باور
رونمایی از محصولات جدید باور
تاریخ و زمان انتشار: سه شنبه 8 تیر 1389
الثلاثاء 17 رجب 1431
Tuesday 29 June 2010
نویسنده:
مرجع:
آدرس:
ارسال:
 
نام  
نشانی صندوق پست الکترونیک  
متن نظر  
کد امنیتی = ۷ + ۴