صفحه نخست / اخبار  
باور در ششمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی
کنفرانس بین المللی روابط عمومی یکی از مهم ترین رویدادهای عرصه ی روابط عمومی است که به صورت سالانه با حضور اساتید صاحب نظر در این عرصه و نیز مدیران روابط عمومی سازمانهای و نهادهای دولتی و خصوصی، برگزار می شود.
امسال ششمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی در حالی برگزار شد که انجمن باور به عنوان ستاد خبری ، پوشش رسانه ای این رویداد را بر عهده داشت. واحد ارتباط با رسانه ها ، از مدتها پیش از برگزاری این کنفرانس هماهنگیهای لازم را با خبرگزاریها و روزنامه ها انجام داد و طی برگزاری این نشست در روزهای 19 و 20 آبان ماه با استقرار در محل ستاد خبری کنفرانس، به صورت مستقیم اخبار و رویدادها را جهت انعکاس در خبرگزاریها ارسال می کرد.
این رویداد از آنجایی حایز اهمیت است که برای نخستین بار در كشور گروهي از افراد داراي معلوليت، عمليات اجرايي يك همايش 2 روزه بين‌المللي را به انجام رساندند.
شایان ذکر است 25 خبرنگار، عکاس و تصویربردار از 14 خبرگزاری ، روزنامه و شبکه ی رادیویی، پوشش خبری این مراسم را بر عهده داشتند.
از آقایان محمد رضا دشتی ، معرف انجمن به کارگزار روابط عمومی و مهدی باقریان دبیرکل این کنفرانس به سبب حسن ظن و اعتمادی که در واسپاری این امر به انجمن باور داشته اند، سپاسگزاریم.
و قدردانی ویژه از پریسا افتخار مسئول واحد ارتباط با رسانه ، فاطمه تقی زاده، فاطمه باباخانی، رهام وزیری، الهه محمودیان، مهرزاد غنی پور، آزاده مخبری، داود بیات و هاجر بزرگی به سبب همراهی صمیمانه ای که در برگزاری دو روزه ی این همایش با ستاد خبری کنفرانس مستقر در مرکز همایشهای صدا و سیما، داشتند.
ستاد خبری کنفرانس  
تاریخ و زمان انتشار: سه شنبه 8 تیر 1389
الثلاثاء 17 رجب 1431
Tuesday 29 June 2010
نویسنده:
مرجع:
آدرس:
ارسال:
 
نام  
نشانی صندوق پست الکترونیک  
متن نظر  
کد امنیتی = ۱۲ + ۴