صفحه نخست / اخبار  
روزهای پایانی اردیبهشت ماه با "مرهم"

انجمن باور در ادامه برنامه های حضور اجتماعی خود، علاقه مندان سینما را به تماشای فیلم مرهم دعوت می کند.
مسئول برنامه سینمای انجمن باور گفت: با بررسی های صورت گرفته، فیلم مرهم آخرین ساخته علیرضا داوودنژاد برای این برنامه برگزیده شد.
وی با اشاره به اینکه این برنامه چهارشنبه 28 اردیبهشت ماه در محل سینما آزادی برگزار می شود، افزود: علاقه مندان به شرکت در برنامه سینما می توانند با شماره تلفن 88342529 تماس بگیرند.

مرهم  درباره‌دختر معتادي است كه از خانه فرار مي‌كند و مادربزرگش او را تعقيب مي‌كند ولی در میان راه اتفاقاتی می افتد که باعث می شود .... این فیلم در مرکز فرهنگی GENESISKLEژنسیکل شیکاگو موفق به دریافت جایزه‌ی بهترین فیلم از نگاه تماشاگران شد. طبق اعلام رسانه بین‌المللی شهرزاد، این مرکزبه مدت ۲۱ سال است، همه ساله آثاری را از کشور‌های مختلف دنیا به نمایش گذاشته و در نهایت جوایزی به برگزیدگان این آثار اعطاء می‌کند. فیلم «مرهم» از ۱۲ تا ۱۹ دسامبر (۲۱ تا ۲۸ آذر ماه ) در بخش مسابقه‌جشنواره‌ی فیلم دبی با حضور داوود‌نژاد به نمایش درمی‌آید. «مرهم» چندی پیش هم در بخش مسابقه‌ی جشنواره‌ی فیلم بمبئی حضور داشت. پخش بین‌المللی فیلم «مرهم» را رسانه‌ی شهرزاد برعهده دارد.
عوامل فیلم «مرهم» بدین‌شرح‌معرفی شدند: نویسنده، تهیه‌کننده و کارگردان: علیرضا داوود‌نژاد، بازیگران: رضا داوود‌نژاد، احترام حبیبیان، طناز طباطبایی، کبری حسن‌زاده، سجاد سپهری، شیرین صفری، محرم موتمدی، سیاوش آقا‌محمدی، مهراد مهرکیش،علی داوود‌نژاد، فیلمبردار: رضا شیخی، صدابردار: محمدرضا حسینی، طراح صحنه: شیرین شازده‌احمدی، مجری طرح: رضا داوود‌نژاد.

تاریخ و زمان انتشار: شنبه 24 اردیبهشت 1390
السبت 10 جمادى الثانية 1432
Saturday 14 May 2011
نویسنده:
مرجع:
آدرس: http://
ارسال:
 
نام  
نشانی صندوق پست الکترونیک  
متن نظر  
کد امنیتی = ۱۳ + ۱